ПРОГРАМИ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Змінити вигляд

Забезпечення населення та медичні заклади критично необхідними медичними препаратами

Наразі все більше лікарень потребує безперервного надходження життєво необхідних лікарських засобів.

Покращення і відновлення зруйнованих об’єктів інфраструктури України під час бойових дій

Бойові дії, які почались 24 лютого 2022 року, щогодини завдають нищівних збитків не тільки всьому населенню України, а й руйнує і, навіть, знищує інфраструктуру по всій території.

Гуманітарна допомога мешканцям України, які постраждали під час бойових дій

У зв’язку з війною, яку розв’язала Російська Федерація в Україні є велика потреба в допомозі постраждалому населенню.

Програма допомоги медичним працівника та закладам першої невідкладної допомоги

Медична сфера України наразі стоїть «непорушним форт-постом» на збереженні людських життів. Кожен лікар, медична сестра, всі співробітники медичних установ – герої.

Забезпечення умов для надання медичної допомоги та реабілітації постраждалих під час війни на території України

В зоні підвищеного ризику опинились люди з хронічними або тяжко виліковними захворюваннями.

Забезпечення населення та медичних закладів критично необхідними медичними препаратами

Наразі все більше лікарень потребує безперервного надходження життєво необхідних лікарських засобів. Населення України все більше відчуває нестачу невідкладної медичної допомоги.

Програма допомоги медичним працівника та закладам першої невідкладної допомоги

Медична сфера України наразі стоїть «непорушним форт-постом» на збереженні людських життів. Кожен лікар, медична сестра, всі співробітники медичних установ – герої.

Забезпечення умов для надання медичної допомоги та реабілітації постраждалих під час війни на території України

В зоні підвищеного ризику опинились люди з хронічними або тяжко виліковними захворюваннями. У зв’язку з війною було знищено та пошкоджено багато медичних закладів, а хворих перевезено в більш безпечні місця де вони отримують все можливу допомогу.

Покращення і відновлення зруйнованих об’єктів інфраструктури України під час бойових дій

Бойові дії, які почались 24 лютого 2022 року, щогодини завдають нищівних збитків не тільки всьому населенню України, а й руйнує і, навіть, знищує інфраструктуру по всій території. Житлові будинки, промислові будівлі, медичні заклади і багато інших будівель потребують нагальної допомоги, відбудування.

Гуманітарна допомога мешканцям України, які постраждали під час бойових дій

У зв’язку з війною, яку розв’язала Російська Федерація в Україні є велика потреба в допомозі постраждалому населенню. В Україні вже оголошена гуманітарна катастрофа, через постійні обстріли та ракетні удари з боку Російської Федерації багато українців були вимушені покинути свої домівки та шукати притулок в інших містах України.

Покращення критичної інфраструктури медичних закладах України та амбулаторій.

В зв’язку зі складною ситуацією по всій території України, більшість медичних закладів потребує нагальної допомоги в реставрації та забезпеченні критичної інфраструктури приміщень. Задля покращення стану наших лікарень був розроблений наступний план дій.

Забезпечення населення критично необхідними ліками

Наразі все більше лікарень потребує безперервного надходження життєвонеобхідних лікарських засобів. Населення України все більше відчуває нестачу невідкладної медичної допомоги. Спираючись на це планується задовільнити якомога більше місцевих та обласних медичних закладів ліками щоденного використання.

Організація допомоги постраждалим за період ведення бойових дій на території України та їх післявоєнна реабілітація

Внаслідок бойових дій на території України постраждало вже дуже багато громадян, список доповнюється кожного дня. Серед постраждалих є поранені та тяжко поранені. Кожен з них потребує як медичної, так і психологічної допомоги не лише на території України, а і за її межами.

Реставрація приміщень, які виділяються для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на території України.

В зв’язку зі складною ситуацією по всій Україні с 24.02.22., люди вимушені покидати свої домівки та вирушати до міст де не проводяться бойові дії. Таких громадян дуже багато, кожен українець намагається надати їм хоча б якусь допомогу. Найбільш вони потребують житла, але не всі приміщення, що виділяються для них підходять для життя. Потрібно відновити та розширити приміщення, створити необхідні умови для проживання.

Створення умов для допомоги дітям та жінкам, що були вимушені покинути свої будинки через воєнні дії на території України та тимчасово окупованій території

На сьогодні більшість жінок залишилися одні з дітьми, так як чоловіки були залучені до оборони України. Всю відповідальність за родину вони змушені брати на себе, зберігати своє життя та свої дітей. Виїжджаючи з рідного дому вони залишаються один на один зі своїми проблемами і потребують нашої загальної допомоги

Організація допомоги дитячим будинкам, що на період війни приймають дітей з інших будинків та міст України.

З початком війни на території України від обстрілів постраждали дитячі будинки і проживання там стало неможливим. Волонтери вивозять дітей у безпечні місця до інших Дитячих будинків в Україні. В наслідок завантаженості вони не можуть в повній мірі забезпечити дітей всім необхідним та потребують допомоги гуманітарної, медичної та психологічної для дітей.

Організація допомоги онкологічним центрам та лікарням на території України.

Під час бойових дій на території України стало досить складно здійснювати повноцінне лікування онкохворих. Пацієнти погодинно потребують важкодоступні медичні препарати для підтримки подальшої життєдіяльності. Планується якомога скоріше задовільни потреби у лікуванні онкохворих пацієнтів та облегшити їх перебування у медичних закладах.

Організація допомоги літнім людям на території України

В цей важкий час варто не забувати про найбільш уражені версти населення, серед яких і літні люди. Багато з них залишились без піклування дітей і близьких, в скрутному матеріальному становищі. Для полегшення і покращення життя пенсіонерів ми розробили подальший план дій.

Надання допомоги інсулінозалежним, які в період війни не мають можливості придбати необхідні ліки на території України

Глобальна медико-соціальна проблема загострюється не лише під час стихійного лиха, але й під час військових конфліктів. Цукровий діабет є економічною проблемою, не тільки для системи охорони здоров'я, але і для пацієнта та його сім'ї через дороге лікування. Допомога хворим на отримання систем самоконтролю, лікарські засоби є соціально значущим проектом. В групі ризику інсулінозалежні, в умовах війни не всі мають змогу придбати необхідні ліки в аптеках чи отримати їх в медичних закладах і це не через ціни, а по причині їх відсутності в аптеках та лікарнях. Наше завдання, забезпечити хворих та медичні заклади необхідними ліками для підтримання хворих цукровим діабетом.