HUMANITARIAN HELP PROGRAMS

Change the view

Providing the population and medical institutions with critical medicines

Today, more and more hospitals need a continuous supply of essential medicines.

Improvement and restoration of destroyed infrastructure facilities of Ukraine during hostilities

The fighting, which began on February 24, 2022, causes devastating damage every hour not only to the entire population of Ukraine, but also destroys and even destroys infrastructure throughout the territory.

Humanitarian aid to the people of Ukraine who suffered during the hostilities

Due to the war waged by the Russian Federation in Ukraine, there is a great need to help the affected population.

Assistance program for medical staff and first aid facilities

The medical sphere of Ukraine is currently an "inviolable fort-post" for the preservation of human lives. Every doctor, nurse, all employees of medical institutions are heroes.

Providing conditions for medical care and rehabilitation of war victims in Ukraine

At this difficult time for the country, doctors are forced to work in an elevated mode. They provide medical care to war victims and ordinary people in need at the same time.

Providing the population and medical institutions with critical medicines

Today, more and more hospitals need a continuous supply of essential medicines. The population of Ukraine is increasingly experiencing a shortage of emergency medical care.

Assistance program for medical staff and first aid facilities

Assistance program for medical staff and first aid facilities The medical sphere of Ukraine is currently an "inviolable fort-post" for the preservation of human lives. Every doctor, nurse, all employees of medical institutions are heroes.

Providing conditions for medical care and rehabilitation of war victims in Ukraine

At this difficult time for the country, doctors are forced to work in an elevated mode. They provide medical care to war victims and ordinary people in need at the same time.

Improvement and restoration of destroyed infrastructure facilities of Ukraine during hostilities

The fighting, which began on February 24, 2022, causes devastating damage every hour not only to the entire population of Ukraine, but also destroys and even destroys infrastructure throughout the territory. Residential buildings, industrial buildings, medical facilities and many other buildings need urgent assistance, reconstruction.

Humanitarian aid to the people of Ukraine who suffered during the hostilities

Due to the war waged by the Russian Federation in Ukraine, there is a great need to help the affected population. A humanitarian catastrophe has already been declared in Ukraine, and due to constant shelling and rocket attacks by the Russian Federation, many Ukrainians have been forced to flee their homes and seek refuge in other Ukrainian cities.

Покращення критичної інфраструктури медичних закладах України та амбулаторій.

В зв’язку зі складною ситуацією по всій території України, більшість медичних закладів потребує нагальної допомоги в реставрації та забезпеченні критичної інфраструктури приміщень. Задля покращення стану наших лікарень був розроблений наступний план дій.

Забезпечення населення критично необхідними ліками

Наразі все більше лікарень потребує безперервного надходження життєвонеобхідних лікарських засобів. Населення України все більше відчуває нестачу невідкладної медичної допомоги. Спираючись на це планується задовільнити якомога більше місцевих та обласних медичних закладів ліками щоденного використання.

Організація допомоги постраждалим за період ведення бойових дій на території України та їх післявоєнна реабілітація

Внаслідок бойових дій на території України постраждало вже дуже багато громадян, список доповнюється кожного дня. Серед постраждалих є поранені та тяжко поранені. Кожен з них потребує як медичної, так і психологічної допомоги не лише на території України, а і за її межами.

Реставрація приміщень, які виділяються для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на території України.

В зв’язку зі складною ситуацією по всій Україні с 24.02.22., люди вимушені покидати свої домівки та вирушати до міст де не проводяться бойові дії. Таких громадян дуже багато, кожен українець намагається надати їм хоча б якусь допомогу. Найбільш вони потребують житла, але не всі приміщення, що виділяються для них підходять для життя. Потрібно відновити та розширити приміщення, створити необхідні умови для проживання.

Створення умов для допомоги дітям та жінкам, що були вимушені покинути свої будинки через воєнні дії на території України та тимчасово окупованій території

На сьогодні більшість жінок залишилися одні з дітьми, так як чоловіки були залучені до оборони України. Всю відповідальність за родину вони змушені брати на себе, зберігати своє життя та свої дітей. Виїжджаючи з рідного дому вони залишаються один на один зі своїми проблемами і потребують нашої загальної допомоги

Організація допомоги дитячим будинкам, що на період війни приймають дітей з інших будинків та міст України.

З початком війни на території України від обстрілів постраждали дитячі будинки і проживання там стало неможливим. Волонтери вивозять дітей у безпечні місця до інших Дитячих будинків в Україні. В наслідок завантаженості вони не можуть в повній мірі забезпечити дітей всім необхідним та потребують допомоги гуманітарної, медичної та психологічної для дітей.

Організація допомоги онкологічним центрам та лікарням на території України.

Під час бойових дій на території України стало досить складно здійснювати повноцінне лікування онкохворих. Пацієнти погодинно потребують важкодоступні медичні препарати для підтримки подальшої життєдіяльності. Планується якомога скоріше задовільни потреби у лікуванні онкохворих пацієнтів та облегшити їх перебування у медичних закладах.

Організація допомоги літнім людям на території України

В цей важкий час варто не забувати про найбільш уражені версти населення, серед яких і літні люди. Багато з них залишились без піклування дітей і близьких, в скрутному матеріальному становищі. Для полегшення і покращення життя пенсіонерів ми розробили подальший план дій.

Надання допомоги інсулінозалежним, які в період війни не мають можливості придбати необхідні ліки на території України

Глобальна медико-соціальна проблема загострюється не лише під час стихійного лиха, але й під час військових конфліктів. Цукровий діабет є економічною проблемою, не тільки для системи охорони здоров'я, але і для пацієнта та його сім'ї через дороге лікування. Допомога хворим на отримання систем самоконтролю, лікарські засоби є соціально значущим проектом. В групі ризику інсулінозалежні, в умовах війни не всі мають змогу придбати необхідні ліки в аптеках чи отримати їх в медичних закладах і це не через ціни, а по причині їх відсутності в аптеках та лікарнях. Наше завдання, забезпечити хворих та медичні заклади необхідними ліками для підтримання хворих цукровим діабетом.