Програма допомоги медичним працівникам та закладам першої невідкладної допомоги

  • 1
Медична сфера України — «непорушний форт-пост», який стоїть на збереженні життя. Кожен лікар, медична сестра, всі співробітники лікарських установ – герої. Сьогодні ми, як ніколи, об’єднані єдиною місією – допомоги постраждалим від бойових дій. Ми кожного дня чуємо, що завдяки медикам, їх швидкої та самовідданої роботи, врятована неймовірна кількість людських життів. Варто пам’ятати про це, та віддавати належне нашим героям. Завдання Асоціації, в цілому громадян країни – всіляко допомагати лікарям виконувати свою місію якнайкраще.

Мета:

Покращення інфраструктури медичної сфери України, оснащення медичних закладів необхідним транспортом, обладнанням та сприяння ефективному наданню медичної допомоги.

Цільові групи:

1. Державні медичні заклади України;
2. Окремі особи, які потребують медичної допомоги;
3. Медичні працівники України.

Проєкти

Внести пожертвування

Організація заходів з безперервного підвищення кваліфікації лікарів та робітників системи охорони здоров’я України

Термін проведення
Протягом 2022 р.

Місце проведення
Україна

Короткий опис

Кожного дня в медичній сфері з’являються нові відкриття, лікарі «зустрічають» в своїй практиці все більше нових цікавих клінічних випадків, які варті уваги медичного співтовариства. Окрім цього лікарям необхідний постійний та безперервний розвиток аби якнайкраще надавати свої послуги пацієнтам. ...ДетальнішеЗ метою покращення загального стану медицини в нашій державі, команда ГО «Асоціації лікарів амбулаторної медицини» розробила представлений проєкт, який охоплює понад 100 заходів різноманітного направлення (як для лікарів загальної практики, так і для спеціалістів «вузького» фаху).
Навчаючи лікарів, обмінюючись досвідом один з одним кожен лікар розширює свої можливості з надання послуг, краще проводить лікування пацієнтів. Для зручності лікарів всі заходи проводитимуться в режимі on-line. Кожен з лекторів – висококваліфікований фахівець з безцінним досвідом лікарської практики. Таким чином, відвідавши подібні заходи практикуючі лікарі зможуть якнайкраще надавати свої послуги пацієнтам, бути у вирі всіх медичних новин у світі, а також наші заходи гарантують спілкування всіх учасників заходу між собою і, звісно ж, з лекторами.

Завдання проєкту:
Організація навчання і підвищення кваліфікації лікарів та робітників системи охорони здоров’я України
Цільова аудиторія
Лікарі та робітники системи охорони здоров’я України
Деталі проєкту
1. Пошук інвесторів для реалізації проєкту;
2. Пошук лекторів;
3. Пошук приміщення для проведення заходів;
4. Пошук технічної групи працівників для проведення заходів (модератор, адміністратор, SMM-менеджер, технічний адміністратор, системний адміністратор)
5. Забезпечення всім охочим доступ до участі в заході;
6. Проведення навчальних заходів до кінця календарного року.
Бюджет
Організатор
Українська Асоціація лікарів амбулаторної медицини
Спонсори і партнери
1%
Виконано: 1% Ціль: 1 320 000 грн
Благодійний внесок

Курси першої невідкладної допомоги серед медичних працівників України

Термін проведення
Протягом 2022 р.

Місце проведення
Україна

Короткий опис

Внаслідок повномасштабного вторгнення ворога на територію України медики все частіше стикається з різними тяжкими пораненнями спричиненими бойовими діями. Більшість з лікарів не стикалися з таким під час цивільної загальної практики. Але надати невідкладну медичну допомогу може кожен, внесок кожного надважливий. Тому Асоціація лікарів розробила проєкт для підготовки медичних співробітників до різних варіантів розвитку ситуації. ...ДетальнішеНа наших заняттях лікарі навчяться надавати першу невідкладну допомогу постраждалим. Всі заняття будуть проходити в режимі оф лайн, в невеличких групах (6-12 чол.), тому кожному учню тренер зможе приділити максимум часу і досконало відпрацювати різні вправи.
Тренерами на цих курсах будуть висококваліфіковані медичні співробітники, з цінним досвідом роботи. Варто зазначити. що курси проходитимуть в найбільших населених пунктах України цілком безкоштовно для всіх охочих. Міста, в яких проводитимуться заняття: м. Дніпро (3 центри), м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Віниця, м. Луцк, м. Житомир, м. Кременчук, м. Біла Церква, м. Ужгород, м. Запоріжжя (2 центри), м. Івано-Франківськ, м. Павлоград, м. Київ (4 центри), м. Бориспіль, м. Кропивницький, м. Львів (2 центри), м. Миколаїв, м. Одеса (2 центри), м. Полтава, м. Рівне, м. Суми, м. Тернопіль, м. Хмельницький, м. Черкаси, м. Чернігів, м. Чернівці

Завдання проєкту:
Навчання медичних працівників України наданню першої невідкладної допомоги постраждалим під час бойових дій
Цільова аудиторія
Медичні працівники України
Деталі проєкту
1. Пошук інвесторів для реалізації проєкту;
2. Пошук інструкторів з надання першої невідкладної допомоги;
3. Пошук приміщення для проведення тренінгів ;
4. Пошук технічної групи працівників для проведення тренінгів;
5. Організація реклами щодо проведення занять ;
6. Проведення навчальних курсів чотири рази на тиждень впродовж календарного року;
7. Всього завдяки проєкту знання та практичні навички отримають більше ніж 58 800 медичних працівників (за один рік). Вартість тренінгу в розрахунку на 1-го учасника складає 1 744 грн.
Організатор
Українська Асоціація лікарів амбулаторної медицини
Спонсори і партнери
1%
Виконано: 1% Ціль: 102 588 200 грн
Благодійний внесок

Забезпечення медичних закладів в районних центрах та селищах, що приймають переселенців необхідними препаратами та обладнанням

Термін проведення
Липень 2022 – Липень 2023

Місце проведення
Україна

Короткий опис

На сьогодні в Україні зареєстрована велика кількість ВПО і вона збільшується кожного дня (з-за кордону, за квітень, до України повернулось 870 тисяч громадян, а це близько 30 тисяч за день, потік постійно збільшується), більшість з громадян також потребують тимчасового житла, так як їх було пошкоджено, чи зруйновано. ВПО умовно поділяються на тих, хто знайшов собі прихисток в обласних центрах та тих, хто знайшов його в районних центрах, селах та селищах. ...ДетальнішеГромади таких населених пунктів, місцеві органи влади та постійні мешканці, роблять все можливе щоб забезпечити належні умови для проживання переміщених осіб в тимчасових прихистках, але іноді цього замало. Існують питання та проблеми, які не можуть бути вирішені на території громади та потребують більшої уваги. До таких проблем можна віднести: логістику гуманітарної допомоги з обласних центрів; надання допомоги хворим (вимушене переміщення співпало з загостренням сезонних захворювань) та людям з хронічними захворюваннями, що потребують постійного контролю перебігу захворювання; забезпечення медичних закладів необхідною кількістю медичних товарів та обладнань для надання необхідної допомоги потребуючим.
На нашу думку вирішити дані проблеми можна завдяки розвитку існуючої системи медичної допомоги. У районних центрах та селищах є фельдшерсько-акушерські пункти, амбулаторії, поліклініки. Потрібне дооснащення таких медичних закладів необхідними медикаментами та обладнанням для надання допомоги тимчасово переселеним особам та мешканцям. На випадок посилення агресії з боку загарбника у зонах, що прилягають до активних бойових дій (Харківська, Запорізька, Дніпропетровська, Луганська, Донецька, Миколаївська та інші області) створення резерву необхідного для надання допомоги цивільному населенню (поранення, хімічне ураження).Також заклади необхідно забезпечити не лише обладнанням та медичними товарами, а й лікарями загального профілю. Це можливо реалізувати за рахунок зайнятості лікарів, які тимчасово залишили міста та населені пункти з активними бойовими діями. Одночасно вирішиться як проблема працевлаштування таких лікарів, так і надання медичної допомоги тимчасово переміщеним особам, а також місцевим мешканцям. Деякі консультації, наприклад, психологічна допомога переселенцям із зони бойових дій, може надаватись онлайн спеціалістами і з Україні, і з Європи.
Слід зазначити, що вважається доцільним використовувати існуючі фельдшерсько-акушерські пункти, амбулаторії, поліклініки, як центри доставки та розподілення гуманітарної допомоги у сільській місцевості, центри з систематизації потреб переселенців у ліках, продуктах харчування, речах першої необхідності та донесення цих системних проблем до тих, хто може допомогти (зокрема до волонтерської спільноти та організацій).

Завдання проєкту:
1. Забезпечити медичні заклади товарами та обладнанням для надання медичної допомоги потребуючим та створення резерву з препаратів на випадок початку бойових дій на території (портативні УЗ-сканери, ЕКГ, рентген установки з низько дозованим опроміненням; носильно-іммобілізаційний інвентар; медикаментозне забезпечення з антидотами у разі хімічної атаки);
2. Забезпечити поліклініки, амбулаторії, фельдшерсько-акушерські пункти необхідним обладнанням для надання та отримання онлайн консультацій (комп’ютери, планшети, ноутбуки, інтернет обладнання);
3. Установити та налаштувати техніку та медичне обладнання передбачене цим проєктом;
4. Провести онлайн тренінги щодо роботи на новому медичному обладнанні для лікарів та фельдшерів;
5. Створити на території таких медичних закладів базу прийняття та розподілу гуманітарної допомоги для ВПО;
6. Створити та надати робочі місця для лікарів, які також є ВПО.
Цільова аудиторія
- Поліклініки, амбулаторії, фельдшерсько-акушерські пункти в районних центрах та селищах;
- Внутрішньо переміщенні особи.
Деталі проєкту
1. Пошук та залучення спонсорів, організацій, фірм, підприємств з виготовлення та реалізації необхідної продукції;
2. Пошук та закупівля необхідних товарів та медичного обладнання;
3. Логістика та транспортування; ;
4. Установка та налаштування програмного забезпечення для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків та медичного обладнання;
5. Проведення онлайн тренінгів для лікарів та фельдшерів.
Бюджет
Організатор
Українська Асоціація лікарів амбулаторної медицини
Спонсори і партнери
Представники

По взаємодії з фармацевтичними компаніями, які давно працюють на ринку України, та асоціації лікарів Європи, Штатів, Канади, Австралії – Бережна Оксана Василівна – лікар акушер-гінеколог-ендокринолог, член Європейської асоціації гінекологів-ендокринологів (Oksana Berezhna);
+380502984947;
По взаємодії з донорами Канади, США та Європейського союзу – Косирєв Олександр Володимирович (OLEKSANDR KOSAREYV);
+1(437)8873394;
+380952044584.

Партнери по реалізації програм асоціації у Східному регіоні (Харківська, Донецька та Луганська область)

ГО ЦАІ (Центр Актуальних Ініціатив) – реалізація соціально значущих програм з 2005 року;
ЮФ АЛЬТАІР – правозахисна діяльність з 1996 року;
Асоціація Правничий Захист – керівник Камінер Вадим Миколайович (VADYM KAMINER)
+380503230847
200 000₴
0.3%
Виконано: 0.3% Ціль: 70 222 000 грн
Благодійний внесок

Допомога постраждалим медичним працівникам в наслідок бойових дій

Термін проведення
Протягом 2022 р.

Місце проведення
м. Дніпро

Короткий опис

Багато будинків зруйновано, багато будівель зазнали ушкоджень, через які неможлива їх експлуатація. Відповідно, велика кількість людей від цього або залишились геть без житла, або пошкоджено лише його частину, проте в будь-якому разі громадяни залишились без даху над головою. ...ДетальнішеСеред постраждалих велика кількість медичних співробітників. Тікаючи від жахливих руйнувань лише одиниці заздалегідь шукають собі житло. Проаналізувавши дану ситуацію, варто звернути увагу на подальше розселення постраждалих медиків та їх родин до спеціально підготовлених гуртожитків для тимчасового або довготривалого проживання. Наш проєкт передбачає розселення двухсот осіб.
Для забезпечення комфортного проживання постраждалих, варто облаштувати приміщення, відповідно до їх початкового вигляду. А саме, надати за необхідністю в розпорядження переселенців:
• ліжка;
• подушки;
• постільну білизну;
• шафи;
• полотенця;
• чайники;
• посуд та ін.;

Завдання проєкту:
Забезпечення постраждалих медичних працівників та їх сімей житлом для тимчасового або довготривалого проживання.
Цільова аудиторія
1. Медичні співробітники, які переїжджають до м. Дніпра з «гарячих» точок України;
2. Гуртожитки, що надають свої приміщення для постраждалих.
Деталі проєкту
1. Пошук гуртожитків, що надають свої приміщення для постраждалих;
2. Пошук та залучення спонсорів;
3. Закупівля необхідних товарів першого вжитку;
4. Транспортування необхідних товарів до гуртожитків
Бюджет
Організатор
Українська Асоціація лікарів амбулаторної медицини
Спонсори і партнери
1%
Виконано: 1% Ціль: 736 500 грн