Надання допомоги інсулінозалежним, які в період війни не мають можливості придбати необхідні ліки на території України
Реалізація Проєктів
1%
Фінансової Допомоги
1%
Глобальна медико-соціальна проблема загострюється не лише під час стихійного лиха, але й під час військових конфліктів. Цукровий діабет є економічною проблемою, не тільки для системи охорони здоров'я, але і для пацієнта та його сім'ї через дороге лікування. Допомога хворим на отримання систем самоконтролю, лікарські засоби є соціально значущим проектом. В групі ризику інсулінозалежні, в умовах війни не всі мають змогу придбати необхідні ліки в аптеках чи отримати їх в медичних закладах і це не через ціни, а по причині їх відсутності в аптеках та лікарнях. Наше завдання, забезпечити хворих та медичні заклади необхідними ліками для підтримання хворих цукровим діабетом.

Мета проєкту:

1. Забезпечити інсулінозалежних людей необхідними ліками, інсуліном;
2. Хворих на цукровий діабет 2-го типу забезпечити необхідними ліками для підтримки рівня цукру в крові;
3. Медичні заклади забезпечити лікарськими засобами, інсуліном, спеціальними продуктами харчування для таких людей та іншим необхідним для надання медичної допомоги хворим на цукровий діабет різного типу.

Цільові групи:

1. Державні, приватні та міжнародні установи, асоціації та організації із забезпечення життєдіяльності інсулінозалежних людей на території України;
2. Українські компанії, підприємства з виготовлення та реалізації медикаментів для інсулінозалежних.

Деталі проєкту:

1. Інсулін, ліки для підтримки рівня цукру в крові;
2. Закупівля для хворих та медичних закладів глюкометрів;
3. Закупівля спеціальних продуктів харчування.