Головна мета організації — сприяння охороні та зміцненню здоров’я народу України, розвиток медичної допомоги на засадах амбулаторної медицини, вітчизняної науки та захист законних прав і інтересів лікарів.

Діяльність Асоціації охоплює декілька сфер:

✔ Громадська

Організовуємо заходи з розвитку та підтримки медичної допомоги України. Допомагаємо медичним закладам та лікарям. Використовуємо власні ресурси, залучаємо приватні компанії. Піклуємося про юридичний захист лікарів.

✔ Організаційна

Забезпечуємо проведення онлайн та офлайн заходів. Використовуємо для цього власне технічне обладнання, програмне налаштування, персональний контроль та маркетингову підтримку.

✔ Інноваційно-
посередницька

Виробляємо фармацевтичні препарати та матеріали. Поширюємо інформацію серед лікарів про сучасні медичні досягнення, новітні методи лікування та профілактики, актуальні новини зі світу медицини.

✔ Культурно-
освітня

Поширюємо знання та інформацію актуальну для лікарів. Організовуємо безкоштовне навчання з метою підвищення рівня кваліфікації та обміну досвідом між колегами. Сприяємо обізнаності населення основам першої допомоги. Підтримуємо пацієнтів та їх родини. Займаємося просвітницькою роботою.

✔ Гуманітарна
діяльність

Надаємо допомогу державним медичним закладам у вигляді медикаментів, засобів особистої гігієни та безпеки. Поліпшуємо умови праці медичних працівників поліклінік, центрів первинної медико-санітарної допомоги.

600

ПРОВЕДЕНО ЗАХОДІВ

140000

УЧАСНИКІВ

2400

ДОПОВІДЕЙ ТА КУРСІВ

450

ЛЕКТОРІВ