ГО «Асоціації Амбулаторної Медицини» регулярно надає допомогу державним медичним закладам по всій Україні.

Працюємо над покращенням умов праці та забезпеченням лікарів медичних закладів засобами особистої гігієни та безпеки, необхідними препаратами та медикаментами. Проводимо безкоштовне навчання у вигляді конференцій та онлайн-семінарів для лікарів на постійній основі. Намагаємося підняти на якісно новий рівень кваліфікацію та обізнаність медичних працівників із різних куточків України про новітні досягнення і актуальні дослідження. Радіємо за вільний обмін досвідом між колегами. Створюємо безкоштовні навчальні курси для лікарів. Забезпечуємо безперервний професійний розвиток медичних працівників, що знаходяться, як у великих містах, так і у віддалених міських селищах. Допомагаємо лікарям з вирішенням юридичних питань: консультації, рекомендації, роз'яснення, складання заяв і скарг, представництво у суді та інша юридична підтримка. З самого початку своєї діяльності займаємося благодійністю на користь державних медичних закладів, залучаємо приватні компанії до співпраці на користь вирішення термінових питань з поліпшення умов праці лікарів та якості надання допомоги пацієнтам.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНИМИ ПОСІБНИКАМИ

липень 2020 року

Забезпечили навчальними посібниками «Керівництво для пацієнтів, які лікуються методом перитонеального діалізу та їх родин» лікарів по всій Україні для безкоштовного розповсюдження серед своїх пацієнтів. Книга корисна, як пацієнтам, так і членам їх родин. У навчальному посібнику розглядаються теоретичні та методологічні основи лікування методом перитонеального діалізу. Такий захід зменшив навантаження на лікарів, допоміг пацієнтам.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АНТИСЕПТИКАМИ

липень 2020 року

В липні 2020 року Асоціація лікарів відвантажила 400 літрів антисептиків для рук до дитячих поліклінік міста Харків.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АНТИСЕПТИКАМИ

квітень, червень 2020 року

Забезпечили персонал машин швидкої допомоги терміново необхідними під час пандемії антисептиками для рук. Відвантажили у квітні засоби особистої гігієни у розмірі 500 літрів. 500 літрів антисептиків швидка допомога отримала у червні.

ЗБІР ТА НАДАННЯ КОШТІВ

жовтень 2019 року

Залучили приватні компанії для збору та надання коштів центрам первинної медико-санітарної допомоги міста Дніпро на забезпечення медичного персоналу лікарськими засобами першої необхідності. В результаті декілька центрів ПМСД отримали гуманітарну допомогу на загальну суму 100 тис грн.

НАДАННЯ МЕДИКАМЕНТІВ

вересень 2019 року

Залучили приватну компанію та надали медикаменти на суму 100 тис грн центрам первинної медико-санітарної допомоги міста Дніпро. Завдяки чому пацієнти центрів отримали безкоштовні медикаменти.

УСТАНОВКА СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

серпень 2019 року

Організували установку систем відеоспостереження в міських поліклініках та центрах первинної медико-санітарної допомоги міста Дніпро, щоб забезпечити безпеку та захистити приватні речі медичних працівників, пацієнтів, обладнання медичного закладу.

ПРИДБАННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ

травень 2019 року

Забезпечили системами кондиціонерів в декількох міських поліклініках та центрах первинної медико-санітарної допомоги міста Дніпро. Знайшли спонсорів, які виділили кошти. Придбали та встановили системи кондиціонерів. Це дозволило значно покращити умови як для лікарів, так і для дніпропетровчан, що обслуговуються в цих амбулаторіях та поліклініках.

ЗБІР ТА НАДАННЯ КОШТІВ

квітень, жовтень та грудень 2019 року

Залучення компаній для збору та надання коштів центрам первинної медико-санітарної допомоги міста Дніпро з метою забезпечення медичного персоналу лікарськими засобами першої необхідності. В результаті декілька центрів ПМСД отримали гуманітарну допомогу на загальну суму у розмірі 2 млн грн.

ДОПОМОГА В ОРГАНІЗАЦІЇ

грудень 2018 року

Допомогли в організації Свята Миколая та святкових Новорічних ранків у дитячих будинках по місту Дніпро через залучення коштів приватної компанії. Діти дитячих будинків отримали привітання від Святого Миколая, подарунки та солодощі.

ПОШУК СПОНСОРА

грудень 2018 року

Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 10, що знаходиться на вулиці 20-річчя Перемоги, потребував капітального ремонту даху. Знайшли приватну компанію, яка погодилася стати спонсором та виділила 200 тис грн на потребу амбулаторії. В результаті провели негайні роботи та відремонтували дах.

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

листопад 2018 року

З метою надання благодійної допомоги центру первинної медико-санітарної допомоги міста Дніпро залучити до співпраці приватну компанію. В результаті центр ПМСД отримав необхідні для надання невідкладної допомоги пацієнтам лікарські препарати на суму 100 тис грн.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МЕДИЧНОГО ПЕРСОНАЛУ

листопад 2018 року

Організували приватну компанію на надання коштів центрам первинної медико-санітарної допомоги міста Дніпро з метою забезпечення медичного персоналу лікарськими засобами першої необхідності. В результаті декілька центрів ПМСД отримали гуманітарну допомогу на загальну суму у розмірі 500 тис грн.

НАДАННЯ КОШТІВ

жовтень 2018 року

Залучили приватну компанію для надання коштів у розмірі 800 тис грн на лікарські засоби для центрів первинної медико-санітарної допомоги міста Дніпро.