Перші 1000 днів життя дитини. «Чудова сімка» станів, пов’язаних з порушенням харчування


Реєстрація
Авторський Майстер-клас від Кравченко Т.Ю. та Копійки Г.К.

Учасники заходу отримують сертификат з балами БПР.

Чому перші 1000 днів такі важливі?
Концепція «перших 1000 днів» була вперше розроблена Unicef і є дуже важливою з точки зору правильного розвитку, харчування та зростання дитини. Це період, який складається з 9 місяців вагітності та перших 2- х років життя дитини, є вирішальним, особливо щодо взаємозв’язку з їжею. Якщо дитина не їсть поживної їжі, має певні проблеми, пов’язані з харчуванням та розладами органів травлення, її тіло і мозок не розвиватимуться правильно, що звісно впливатиме на її майбутнє здоров’я.

Про що буде захід?
Ми розберемо основні стани пов’язані з особливостями та порушеннями харчування вагітної жінки, годуючої матері та дитини раннього віку. Особлива увага буде надана найбільш розповсюдженим станам порушення травлення у дітей раннього віку та їх диференційній діагностиці.

Кому буде цікавим відвідання заходу?
В першу чергу педіатрам, лікарям загальної практики, сімейної медицини, неонатологам, гастроентерологам, а також всім, хто має справу з веденням вагітних жінок та лікуванням жінок на етапі грудного вигодовування.

Чому варто відвідати захід?
Слухачі отримують алгоритми діагностики та лікування найбільш розповсюджених станів пов’язаних з порушенням органів травлення та основні поняття щодо організації грудного вигодовування.

Зверніть увагу захід платний!
Даний майстер-клас є заходом від партнерів!

Промокоди на партнерських заходах не діють. проте спеціально для членів Асоціації надана постійна активна знижка

Всім учасникам конференції буде надано доступ до повторного перегляду майстер-класу впродовж одного місяця.

Ціна: 400грн

Опис Курсу

Початок: 29.04.2023 о 11:00

Бали: 10

Ціна: 400грн

Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5502582

Онлайн

Вся Україна*

Захід для наступних лікарських спеціальностей: Педіатрія, Неонатологія, Дитяча гастроентерологія, Загальна практика – сімейна медицина, Дитяча алергологія, Гігієна харчування та дієтологія, Акушерство і гінекологія, Алергологія, Бактеріологія, Вірусологія, Дитяча імунологія, Дитячі інфекційні хвороби, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Лабораторна імунологія, Мікробіологія і вірусологія, Терапія, Імунологія, Інфекційні хвороби, Функціональна діагностика, Неврологія.


Доповідачі

Кравченко Тетяна Юріївна

Одеса, Україна

  • Кандидат медичних наук,
    доцент

Копійка Ганна Кузьмівна

Одеса, Україна

  • Кандидат медичних наук,
    лікар – педіатр вищої категорії,
    консультант з питань
    грудного вигодовування

Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».

У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.