Кардіологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №9


Реєстрація

Опис Курсу

Початок: 27.09.2022 о 15:00

Бали: 5

Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1006099

Онлайн

Вся Україна.*

Захід для наступних лікарських спеціальностей: Акушерство і гінекологія, Дитяча кардіологія, Дитяча кардіоревматологія, Ендокринологія, Загальна практика – сімейна медицина, Кардіологія, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Неврологія, Нейрохірургія, Онкогінекологія, Організація і управління охороною здоров’я, Педіатрія, Санологія, Ультразвукова діагностика, Функціональна діагностика, Інвазивна електрофізіологія, Інтервенційна кардіологія, Терапія


 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для отримання сертифікату потрібно відповідати на тестові питання протягом прямого ефіру. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Романенко Сергій Володимирович

Дніпро, Україна

  • К.м.н.

Андрєєв Євген Володимирович

Київ, Україна

  • К.м.н, доцент

Магдаліц Тетяна Іванівна

Харків, Україна

  • К.м.н.

Черська Марія Сергіївна

Київ, Україна

  • Д.м.н.

Якушев Андрій Володимирович

Київ, Україна

  • К.м.н.

Курята Олександр Вікторович

Дніпро, Україна

  • д.м.н., професор

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року

Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».

У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.