Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Харківщини. Сесія №4


Перейти

Захід перенесено на 08.10.2022

Опис Курсу

Перенесено на: 08.10.2022 о 14:00

Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування:

Бали: 5

Онлайн

Харківська та Полтавська обл.*

Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Бактеріологія, Вирусологія, Гастроентерологія, Епідеміологія, Дитяча алергологія, Дієтологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча пульмонологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дитяча імунологія, Дитяча отоларингологія, Ендоскопія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Імунологія, Інфекційні хвороби, Пульмонологія, Лікувальна фізкультура, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Ортопедія і травматологія, Організація і управління ОЗ, Медицина невідкладних станів, Отоларингологія, Педіатрія, Ревматологія, Спортивна медицина, Санологія, Терапія, Ультразвукова діагностика, Фізична та реабілітаційна медицина, Функціональна діагностика, Фізіотерапія


 Конференція включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року

Конференція відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».

У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.