Новини

На наступному тижні, 13 вересня, Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини планує проведення науково-практичної конференції на тему: «ЛОР-захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей». Початок о 15:00.
З доповідями на заході виступлять наступні лектори:
• доктор медичних наук, професор Сергій Пухлик;
• доктор медичних наук, професор Юлія Дєєва;
• доктор медичних наук, професор Катерина Гашинова та інші.
Теми, які вони будуть обговорювати:
1. Алгоритм дій сімейного лікаря при алергічному риніті;
2. Антибіотикотерапія і антибіотикорезистентність в лікування ЛОР-патології та інші.
Захід призначений для підвищення кваліфікації таких лікарських спеціальностей:
бактеріологія, вірусологія, геріатрія, дитяча алергологія, дитяча гематологія, дитяча імунологія, дитяча отоларингологія, дитяча пульмонологія, дитячі інфекційні хвороби, загальна практика – сімейна медицина, імунологія, інфекційні хвороби, клінічна лабораторна діагностика, народна і нетрадиційна медицина, отоларингологія, педіатрія, терапія.
Участь в конференції для членів Асоціації амбулаторної медицини є безкоштовною, також є певна кількість безкоштовних місць для лікарів, що не є Асоціації. Коли всі ці місця будуть зайняті, всі бажаючі зможуть придбати «квиток», вартість якого стартує від 125 грн. Слід зазначити, що внесок є добровільним, всі кошти будуть направлені на реалізацію гуманітарних проектів Асоціації амбулаторної медицини.
Всі, хто будуть присутніми на заході та успішно складуть тестування, отримають 5 балів БПР та сертифікат. Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням.
0

aam.com.ua

Developer