Новини

У п’ятницю, 9 вересня, Асоціація амбулаторної медицини планує проведення науково-практичної конференції на тему: «Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Одещини. Сесія №9». Початок освітнього заходу заплановано на 14:00.
З доповідями на конференції виступлять:
• лікар-невролог, асистент Катерина Чеха;
• дитячий гематолог Михайло Адиров;
• доктор медичних наук Максим Запольский;
• лікар-анестезіолог Тетяна Канчура.
Теми, які вони будуть обговорювати:
• Сіпається око: які причини що з цим робити;
• Інтерпретація загального аналізу крові з прицілом на онкогематологічні захворювання та вроджені важкі імунодефіцити;
• Кропив’янка, як міждисциплінарна проблема. Погляд дерматолога;
• Невідкладна допомога при зупинці серця та дихання.
Важливо зазначити, що участь у заході для членів ААМ є безкоштовною, також є певна кількість безкоштовних місць для лікарів, що не є Асоціації. Коли всі ці місця будуть зайняті, всі бажаючі зможуть придбати «квиток», вартість якого стартує від 125 грн. Слід зазначити, що внесок є добровільним, всі кошти будуть направлені на реалізацію гуманітарних проектів Асоціації амбулаторної медицини.
Захід проводиться для підвищення кваліфікації таких спеціальностей
алергологія, бактеріологія, вирусологія, гастроентерологія, гематологія, геріатрія, дитяча гастроентерологія, дитяча гематологія, дитяча неврологія, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча ревматологія, ендоскопія, загальна практика – сімейна медицина, мікробіологія та вирусологія, клінічна біохімія, клінічна лабораторна діагностика, медицина невідкладних станів, неврологія, ортопедія і травматологія, педіатрія, рентгенологія, санологія, терапія, функціональна діагностика, ультразвукова діагностика, урологія, фізіотерапія, фтизіатрія, спортивна медицина, фізична та реабілітаційна медицина.
Всі, хто будуть присутніми на заході та успішно складуть тестування, отримають 5 балів БПР та сертифікат. Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням.
0

aam.com.ua

Developer