Новини

У четвер, 8 вересня, Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини планує проведення науково-практичної конференції на тему: «Хірургічні та травматологічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №9». Початок заходу о 15:00.
Спікерами на заході будуть:
• завідувачка відділення інтенсивної терапії лікарні «Охматдит» Наталія Карпенко;
• доктори медичних наук, професори Василь Кищук, Олександр Корольков, Володимир Корсунов;
• кандидат медичних наук Ігор Йовенко.
Теми, на які вони будуть готувати свої доповіді наступні:
• Профілактика і лікування інфекційних ускладнень травм і вогнепальних поранень;
• Вікові особливості розвитку стоп у дітей: погляд на проблему дитячого ортопеда;
• Нові можливості в лікуванні інтраабдомінальних інфекцій, викликаних мультирезистентною флорою у дітей;
• Госпітальні інфекції.
Захід призначений для підвищення кваліфікації лікарів таких спеціальностей:
акушерство і гінекологія, анестезіологія, геріатрія, дитяча нейрохірургія, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча ревматологія, дитяча хірургія, загальна практика – сімейна медицина, лікувальна фізкультура і спортивна медицина, медицина невідкладних станів, нейрохірургія, онкогінекологія, організація і управління охороною здоров’я, ортопедія і травматологія, педіатрія, ревматологія, терапія, торкальна хірургія, хірургічна дерматологія, хірургія, хірургія серця та магістральних судин, щелепно-лицева хірургія.
Участь у конференції для членів Асоціації амбулаторної медицини безкоштовна, також є певна обмежена кількість безкоштовних місць для лікарів, що не є ААМ. Коли ці місця будуть зайняті, всі бажаючі зможуть придбати «квиток», вартість якого стартує від 125 грн (внесок є добровільним, всі кошти будуть направлені на реалізацію гуманітарних проектів ААМ). Всі, хто будуть присутніми на заході та успішно складуть тестування, отримають 5 балів БПР та відповідний сертифікат.
Крім цього, для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням.
0

aam.com.ua

Developer