Безліч приємних новин трапилося в минулому місяці. Хочемо розділити з вами радість від їх здійснення.

Перший та головний наш здобуток травня — запуск соціальної мережі для лікарів та медпрацівників «МедАкаунт». Доступ до мережі отримують тільки користувачі, які підтвердили, що є лікарями з вищою медичною освітою — покладаємо безліч зусиль, щоб зробити мережу максимально приватною та професійною. Прагнемо, щоб лікарі різних спеціальностей мали змогу спілкуватися між собою, ділитися досвідом, допомагати з порадами та просто товаришувати. Мережа «МедАкаунт» — доброзичлива ординаторська, в якій збираються лікарі з усієї України. Вже зараз в в «МедАкаунті» зареєстровано приблизно 2 тисячі лікарів. Запрошуємо приєднатися до професійної соцмережі «МедАкаунт».

Ми вже розповідали про те, що про наш проект YouTube-канал Школа пацієнта «МедАссистент» рекомендують не тільки лікарі. Це дуже приємно. Отож не можемо не поділитися новиною, что в травні телеканал «Відкритий» виклав сюжет про канал та його місію. Репортери «Відкритого» взяли інтерв’ю у Сводковського Артема Григоровича, Голови Асоціації лікарів амбулаторної медицини України і засновника «МедАссистенту» та спікерів школи пацієнта — команди Курсів першої допомоги «UniSafe» Кирило Фомченко (анестезіолог-реаніматолог) і Тетяни Канчури (лікар-анестезіолог).

Травень був насичений на свята, але ми не забули про важливість навчання. Організували та провели 14 безкоштовних семінарів для лікарів. В наших заходах прийняло участь 6650 медиків. Майже 5700 тисяч із них отримали сертифікати, які можуть використати для підтвердження лікарської кваліфікаційної категорії. Щоб ознайомитися з найближчими безкоштовними онлайн-семінарами переходьте за посиланням та реєструйтесь. 

Це все про минулі здобутки. Привідкриємо завісу та розповімо про ще один наш чудовий проект  — портал для пошуки роботи спеціально для лікарів та медпрацівників. Плануємо запуск найближчим часом. Більш детально розповімо пізніше. Побажайте нам успіхів.

Колеги, як бачите, ми не стоїмо на місті, отож не варто залишатися в стороні, приєднуйтесь до лав Асоціації.