08 липня члени Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини України зібралися на загальних онлайн-зборах. Обговорили актуальні проблеми та питання, спланували подальшу роботу, прийняли до лав Асоціації нових членів.
 На зборах виступили Голова ГО «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини» Сводковський Артем Григорович та медичний юрист і адвокат Калустова Софія Михайлівна.
 Під час зборів розглянули вкрай важливе для лікаря питання вирішення конфлікту з пацієнтом. Софія Михайлівна розкрила оби дві сторони конфлікту «Лікар-Пацієнт», надала поради та чіткий алгоритм дій вирішення проблемної ситуації. Крім того пояснила, як краще лікарю будувати діалог з пацієнтом, та що робити керівнивнику у випадку такого інциденту.
 Сводковський Артем Григорович розповів про досягнення та плани Асоціації, нагадав про відкриття осередків, освітив деякі нові проекти наказів МОЗ.
 В кінці зборів провели онлайн-опитування серед присутніх на зборах та прийняли до лав Асоціації нових членів. З переліком нових членів Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини можна ознайомитись за посиланням. Якщо Ви подавали заявку, можете перевірита та знайти себе у списку. Чекайте на лист з повідомленням про прийняття.
 Наступні загальні збори Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини відбудуться в кінці жовтня, точну дату осолосимо заздалегідь.
Нагадуємо, що стати членом асоціації може будь-який лікар. Для цього необхідно заповнити невеличку анкету та подати заявку на членство.
 Долучайтеся!