Головна мета організації

сприяння охороні та зміцненню здоров’я народу України, розвиток медичної допомоги на засадах амбулаторної медицини, вітчизняної науки та захист законних прав і інтересів лікарів.

Діяльність Асоціації охоплює декілька сфер:

Громадська

Організовуємо заходи з розвитку та підтримки медичної допомоги України. Допомагаємо медичним закладам та лікарям. Використовуємо власні ресурси, залучаємо приватні компанії. Піклуємося про юридичний захист лікарів.

Гуманітарна

Надаємо допомогу державним медичним закладам у вигляді медикаментів, засобів особистої гігієни та безпеки. Поліпшуємо умови праці медичних працівників поліклінік, центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Організаційна

Забезпечуємо проведення онлайн та офлайн заходів. Використовуємо для цього власне технічне обладнання, програмне налаштування, персональний контроль та маркетингову підтримку.

Культурно-
освітня

Поширюємо знання та інформацію актуальну для лікарів. Організовуємо безкоштовне навчання з метою підвищення рівня кваліфікації та обміну досвідом між колегами. Сприяємо обізнаності населення основам першої допомоги. Підтримуємо пацієнтів та їх родини. Займаємося просвітницькою роботою.

Інноваційно-
посередницька

Виробляємо фармацевтичні препарати та матеріали. Поширюємо інформацію серед лікарів про сучасні медичні досягнення, новітні методи лікування та профілактики, актуальні новини зі світу медицини.

600

ПРОВЕДЕНО ЗАХОДІВ

140000

УЧАСНИКІВ

2400

ДОПОВІДЕЙ ТА КУРСІВ

450

ЛЕКТОРІВ