Традиційні підсумки роботи Асоціації за липень. Розповідаємо про наші досягнення та плани.
   В липні Асоціація лікарів амбулаторної медицини України провела 12 безкоштовних онлайн-семінарів для лікарів різних спеціальностей. В загальній сумі тільки за минулий місяць на наші заходи зареєструвалося майже 10 тисяч лікарів. І 3700 із них отримали сертифікати з БПР балами. Колеги, на серпень беремо невеликий тайм-аут і повертаємося до активної праці з новими силами та ідеями з 16 серпня. Отож, якщо вас цікавить отримання нових знань, долучайтесь до наших заходів починаючи із другої половини місяця. Ознайомитися з розкладом та відправити заявку на участь можна уже зараз за посиланням.
   8 липня провели загальні онлайн-збори членів Асоціації. На зборах виступили Голова ГО «Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини» Сводковський Артем Григорович та медичний юрист Калустова Софія Михайлівна. Розглянули шляхи вирішення типових конфліктів з пацієнтами, надали поради та чіткий алгоритм дій, пояснили, як краще лікарю будувати діалог з пацієнтом, та що робити керівнивнику у випадку конфлікту між підлеглим лікарем та пацієнтом лікарні. Сводковський Артем Григорович розповів про досягнення та плани Асоціації, нагадав про відкриття осередків, освітив деякі нові проекти наказів МОЗ. Спланували подальшу роботу, прийняли до лав Асоціації нових членів. Нагадуємо, що стати членом асоціації може будь-який лікар. Для цього необхідно лише подати заявку на членство.
   В червні Асоціація лікарів амбулаторної медицини України запустила в роботу сайт «Робота СОЗ», де державні та приватні організації можуть швидко та без будь-яких перешкод знайти собі нового співробітника. А лікарі, медичні сестри, провізори та інші представники системи охорони здоров‘я – роботу. На даний момент на сайті опубліковано 79 актуальних вакансій, по яким компанії вже шукають працівників!
   Раді поділитися з вами ще одним досягненням, до всеукраїнської медичної соцмережі «МедАккаунт» вже долучилося понад 4 тисячі лікарів. Кожен день до нас приєднуються нові учасники, діляться цікавими подіями з професійного життя, завантажують світлини та спілкуються між собою через приватні повідомлення. Якщо випадково пропустили новину про створення «закритого» онлайн-товариства лікарів, гайда до нас.
Як бачите, ми активно працюємо та намагаємося зробити якомога більше задля розвитку медичного товариства.
Бажаємо всім сонячного настрою та гарного самопочуття.