Від імені ГО «Українська Асоціація Лікарів Амбулаторної Медицини» дякуємо нашим благодійникам пану Костянтину та пану Андрію зі славного міста Києва за надану важливу і своєчасну фінансову допомогу.
![](https://aam.com.ua/wp-content/uploads/dyakuyemo-za-dopomogu-1280-x-964-pyks.-9.webp
)
Завдяки Вашій допомозі будуть придбанні та передані військовому шпиталю (м. Дніпро) кардіомонітори «LifeSignals», що дуже важливо для подальшого своєчасного дистанційного холтерівського моніторування, діагностування серцево-судинної системи пацієнтів та встановлення точного діагнозу профільним лікарем.
Ми цінуємо Вашу підтримку і віру в нас, це надихає на подальші кроки на шляху розвитку медичної системи нашої країни.
Дякуємо Вам за небайдужість, довіру та участь!
0