Новини


Допомога сьогодні надважлива для нашої Асоціації та Фонду, який опікується багатодітними родинами і дітьми ВПО, а також медичними закладам та лікарнями. Ми постійно намагаємося полегшити життя воїнам, малозахищеним верствам населення, які потребують постійного діагностування чи реабілітації. Наш фонд в межах можливостей надає бездротові кардіомонітори, які дозволяють дистанційно контролювати роботу серцево-судинної системи, збирати дані по принципу холтерівського моніторування ЕКГ. Дані, які збирає монітор, стискаються та кодуються з використанням глобального стандарту захисту даних Advanced Encryption Standard (AES). Після цього ці відомості упаковуються для передачі.

Аналіз фізіологічних даних виконується в онлайн додатках, що працюють на хмарних серверах і використовують останні інноваційні алгоритми. Такі монітори передають отримані дані Cardio AI, яка працює для накопичення відомостей на безпечному та захищеному сервері, де медичні працівники можуть отримати доступ до проаналізованих даних для прийняття обґрунтованих рішень. Монітори завдяки штучному інтелекту збирають дані пацієнта, роблячи аналіз та виявляючи факт аритмії, з визначенням частоти її виникнення, тривалості, порогового рівня навантаження, при якій вона виникає. Переваги таких моніторів в тому, що вони маленького розміру та дозволяють пацієнту контролювати стан свого здоровʼя без зміни звичного ритму життя. Для функціонування цих холтерівських моніторів розроблене програмне забезпечення Cardio AI, розширення та плагіни, що дозволяє дуже швидко та точно збирати дані пацієнта, аналізувати, пропонувати лікарю шляхи вирішення складних клінічних випадків та робити предоглядові висновки.

І саме в розробці цієї програми брали участь на повністю безкоштовній основі фахівці компанії Delta Media CA LP та безпосередньо В’ячеслав!

Дякуємо, завдяки вашій талановитій праці та ефективній діяльності багато людей отримують сьогодні можливість жити, працювати, допомагати іншим та робити ще для когось добрі благодійні справи!

0