Новини

ДУ «Український Державний НДI медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров'я України» – це єдиний в Україні науковий та вищий консультативний заклад із питань медико-соціальних проблем інвалідності, який має понад 90-річний досвід роботи з наукового забезпечення та удосконалення медико-соціальної допомоги населенню країни.
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
Щорічно в інституті проходять медико-соціальну експертизу і відновне лікування понад 8 000 осіб, з яких щоденно 200 військових отримують реконструктивне хірургічне та травматологічне лікування з подальшою сучасною реабілітацією. Враховуються потреби лікування військових та хворих, велике значення надається питанням медико-соціальної експертизи та реабілітації в містах і сільських районах області.
У сьогоденних обставинах, коли в нашої країні їде повномасштане вторгнення, питання забезпечення електроенергією стоїть дуже гостро.
Саме тому ми надали гумдопомогу у вигляді потужного генератора до ДУ УкрДерж НДІ МСПІ. Представники закладу розмістили його підключили до їдальні для постійного готування їжі хворим та військовим, але вже сьогодні він був перенесений до клінічної лабораторії та постійної роботи медпрацівників.
Надання гуманітарної допомоги у вигляді генераторів стало можливим завдяки Благодійному фонду UAIM та спільним зусиллям Офіса Президента України, Фонда Держмайна. За доставку обладнання також вдячні Укрзалізниці та польському агентству RARS (Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych)
0

aam.com.ua

Developer