Новини

Діти — то наше майбутнє, наше щастя, саме тому для них все найкраще. Наразі відправили новий генератор до Нікопольського центру медико-соціальної реабілітації дітей, що мають особливості розвитку, психологічні відхилення чи потребують довгострокової профільної роботи для відновлення та подальшої соціалізації.
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
Наразі в Нікополі ведуться активні бої, подача електроенергії дуже нестабільна, адже масштабні пошкодження інфраструктури не дають змоги відремонтувати все швидко. Центр медико-соціальної реабілітації, занований в 1949 році, функціонує також, як заклад, що опікується дітками, які втратили батьків. Крім того, фахівці приймають пацієнтів з вродженими вадами, хромосомними порушеннями, аномаліями, деформаціями, психологічними розладами, захворюваннями опорно-рухового апарату. Вік дітей від 7 днів до 7 років!
У Нікопольському медичному центрі лікуються малюки з Нікополя і Нікопольського району, Апостолового і Апостолівського району, міст Покрова (Орджонікідзе), Марганця, а також Софіївського, Синельниківського і Томаківського районів області. Цей заклад постійно приймає діток з тимчасово-окупованих територій, та надає допомогу всім, без винятку.
Діти повинні мати можливість на достойне навчання, реабілітацію та психологічне відновлення, саме тому ми не могли стояти осторонь їхніх потреб. Якщо ви відчуваєте потребу в наданні допомоги, чи бажаєте долучитись до гумдіяльності Фонду ААМ, то зараз — саме час! Ми вдячні всім фондам, благодійникам та донаторам, адже ваша увага безцінна! Разом до Перемоги!
0

aam.com.ua

Developer