Новини

Сьогодні дуже складно обирати тих, кому дійсно потрібна допомога, адже багато людей, які покинули домівки, які переїхали, втратили все, дім чи родину…Але є і ті, які постійно піклуються про людей, намагаються реабілітувати дітей, які мають інвалідність чи психоемоційні розлади.

Нещодавно до нас звернувся з потребою Центр «Мальва», що надає психолого-педагогічну реабілітацію людям віком до 35 років, дітям, внутрішньо переміщеним громадянам, особам з вадами чи інвалідністю. Комплекс, окрім профільної діяльності, пропонує гаряче безкоштовне харчування та може розмістити переселенців, що втратили майно чи не мають де жити.
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
Оскільки наразі існують постійні перебої в електромережі, відключення та графіки, що постійно змінюються, центру вкрай потрібні генератори, завдяки яким буде продовжуватись гуманітарна допомога постраждалим та надаватиметься реабілітація людям з розладами. Завдяки постійній роботі Фонда Асоціації, нам вдалося надати цьому закладу потрібне устаткування, аби безперервна допомога надавалась своєчасно!
Дякуємо всім, хто долучається до нашої гумпраці, адже тільки завдяки вашим донатам та активній діяльності люди зможуть отримати їжу, можливість працювати з профільними фахівцями та відновити психологічний стан, в тому числі і дітей, яким наразі дуже складно!
Працюємо на Перемогу, Віримо в ЗСУ!
0

aam.com.ua

Developer