Новини

Влітку Україна приєдналась до програми Європейського Союзу EU4Health, що відкрило Україні доступ до фінансування ЄС у галузі охорони здоров'я. Це дасть можливість відреагувати на невідкладні потреби, а також сприятиме відновленню країни у довгостроковій перспективі.
Наразі на програму EU4Health виділено рекордне фінансування – в 10 разів більше, ніж на попередні програми. До 2027 року 5,3 мільярди євро будуть спрямовані на покращення та зміцнення систем охорони здоров’я. Тому для українських організацій із державного, громадського та бізнес секторів це можливість скористатися фінансуванням для реалізації важливих проєктів у сфері охорони здоров'я
Він також звернув увагу, що за рахунок європейських коштів може бути покрито до 60% бюджету проєкту.
Нині на грантові пропозиції програми EU4Health можуть податися наукові та навчальні заклади, науково-дослідні інститути, лікарні, приватні заклади й організації, бізнес, громадські та пацієнтські організації тощо.
Подача доступна на 4 проєкти, зокрема:
• підтримка структурованого діалогу на національному або регіональному рівнях щодо державних закупівель у секторі охорони здоров'я – HERA;
• профілактика онкологічних захворювань та неінфекційних захворювань (НІЗ);
• профілактика неінфекційних захворювань – серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та інших;
• конкурс пропозицій для підтримки розгортання другої когорти міжпрофільної програми навчання з онкології.
Міністерство провело вебінар, де роз'яснило механізм та всі нюанси, з якими організації можуть зіткнутися в рамках подачі на гранти EU4Health. Вебінар доступний за посиланням:
0

aam.com.ua

Developer