Новини

У середу, 28 вересня, Асоціація амбулаторної медицини планує проведення майстер-класу на тему: «Маски депресії та тривоги». Всі учасники, які будуть присутніми на заході та складуть коротке тестування, отримують 10 балів БПР та відповідний сертифікат. Початок о 16:00.
З доповідями на заході виступлять:
1. доктор медичних наук, професор Михайло Орос. Він буде розповідати про статеві особливості тривожних розладів;
2. доктор медичних наук, професор Дмитро Лашкул розповість про коморбідність серцево-судинних захворювань та тривожно-депресивних розладів в умовах хронічного стресу.
Захід проводиться для підвищення кваліфікації лікарів таких спеціальностей:
алергологія, дерматологія, дитяча алергологія, дитяча дерматологія, дитяча пульмонологія, дитяча ендокринологія, дитяча гастроентерологія, дитяча ревматологія, дитяча офтальмологія, дитяча нефрологія, дитячі інфекційні хвороби, дитяча гематологія, гастроентерологія, ендокринологія, загальна практика – сімейна медицина, ревматологія, пульмонологія, терапія, онкологія, кардіологія, гематологія, неврологія, офтальмологія, нефрологія, інфекційні хвороби, трансплантологія, педіатрія, психіатрія, психотерапія, інвазивна електрофізіологія, інтервенційна кардіологія, організація і управління охороною здоров’я.
Участь у конференції для членів Асоціації амбулаторної медицини безкоштовна, також є певна обмежена кількість безкоштовних місць для лікарів, що не є членами нашої організації. Коли ці місця будуть зайняті, всі бажаючі зможуть придбати «квиток», вартість якого стартує від 125 грн (внесок є добровільним, всі кошти будуть направлені на реалізацію гуманітарних проектів ААМ).
Для участі у вебінарі слід пройти процедуру попередньої реєстрації за посиланням.
Наприкінці заходу буде проведено розіграш подарунків від спонсора.
0

aam.com.ua

Developer