Новини

У п’ятницю, 23 вересня, Українська асоціація лікарів амбулаторної медицини планує проведення майстер-класу з доктором медичних наук, професором Тамарою Борисовою на тему: «Сучасні рекомендації ведення пацієнтів з дизурією в практиці сімейного лікаря».
Зазначається, що участь у заході можлива лише за попередньою реєстрацією за цим посиланням. Початок о 16:00
Участь у майстер-класі для членів Асоціації амбулаторної медицини безкоштовна, також є певна обмежена кількість безкоштовних місць для лікарів, що не є членами нашої організації. Коли ці місця будуть зайняті, всі бажаючі зможуть придбати «квиток», вартість якого стартує від 125 грн (внесок є добровільним, всі кошти будуть направлені на реалізацію гуманітарних проектів ААМ).
Освітній захід проводиться для таких спеціальностей: акушерство і гінекологія, алергологія, анестезіологія, бактеріологія, вірусологія, гастроентерологія, дитяча алергологія, дитяча гастроентерологія дитяча фтизіатрія, дитяча анестезіологія, дитяча імунологія, дитяча хірургія, дитяча урологія, дитячі інфекційні хвороби, загальна гігієна, загальна практика – сімейна медицина, клінічна біохімія, клінічна імунологія, клінічна лабораторна діагностика, лабораторна імунологія, лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, медицина невідкладних станів, мікробіологія і вірусологія, фтизіатрія, педіатрія, неонатологія, терапія, імунологія, патологічна анатомія, інфекційні хвороби, функціональна діагностика, ультразвукова діагностика, урологія, хірургія.
Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, на яку безкоштовну допомогу у складних неонатальних випадках може розраховувати пацієнт.
0