Новини

На наступному тижні, 21 вересня, Асоціація амбулаторної медицини планує проведення науково-практичної конференції на тему: «Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №9». Початок о 14:00.
Перед тем, які будуть висвітлюватись, такі:

  • Пароксизми тахікардії в практиці сімейного лікаря;
  • Особливості ЕКГ у дитячому віці;
  • Залізодефіцитна анемія в практиці сімейного лікаря та інші.
Доповідачами виступлять кандидати медичних наук Андрій Якушев, Ірина Авраменко, Світлана Бондарчук та інші.
Конференція проводиться для підвищення кваліфікації наступних лікарських спеціальностей: алергологія, бактеріологія, вірусологія, гастроентерологія, гематологія, дитяча алергологія, дитяча гастроентерологія, дитяча гематологія, дитяча гематологія-онкологія, дитяча імунологія, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча отоларингологія, дитяча ревматологія, дитяча пульмонологія, дитяча фтизіатрія, дитячі інфекційні хвороби, епідеміологія, загальна практика – сімейна медицина, імунологія, клінічна біохімія, клінічна лабораторна діагностика, медицина невідкладних станів, мікробіологія і вірусологія, організація і управління оз, ортопедія і травматологія, отоларингологія, педіатрія, фізична та реабілітаційна медицина, спротивна медицина, пульмонологія, терапія, фтизіатрія, інфекційні хвороби, функціональна діагностика.
Участь у заході для членів ААМ є безкоштовною, також є певна кількість безкоштовних місць для лікарів, що не є членами Асоціації. Коли всі ці місця будуть зайняті, всі бажаючі зможуть придбати «квиток», вартість якого стартує від 125 грн. Слід зазначити, що внесок є добровільним, всі кошти будуть направлені на реалізацію гуманітарних проектів організації.
Всі, хто будуть присутніми на заході та успішно складуть тестування, отримають 5 балів БПР та сертифікат. Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням.
0