Новини

Вчора, 26 квітня, представники Української асоціації лікарів амбулаторної медицини передали гуманітарну допомогу організації «СпівДія хаб – Дніпро». У складі вантажу був різноманітний одяг.
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
Голова ААМ Артем Сводковський розповів, що гумдопомога була залучена від міської ради Тернополя.
«Ми отримали близько 15 великих коробок з жіночим, чоловічим та дитячим одягом. Сподіваємось, що він стане у нагоді вимушеним переселенцям, які покинули свої домівки майже з порожніми руками. Ми прагнемо зробити їх перебування у Дніпрі та області більш комфортним»
Координатор «СпівДія хаб – Дніпро» Рафаєль Кіжнер розповів, що «СпівДія» – це проект Офісу Президента України. Такі хаби існують у всіх обласних центрах, але найбільший з них базується саме у Дніпрі.
Дніпровський штаб даної національної ініціативи було створено на базі Молодіжного центру. Його діяльність підтримують координатори та близько 100 волонтерів. Головна його задача сьогодні – надання допомоги не тільки переселенцям, а й соціально незахищеним верствам населення, що проживають на території регіону.
Зазначимо, що передача гуманітарної допомоги стала можливою завдяки плідній сумісній праці Української асоціації лікарів амбулаторної медицини та юридичної фірми «Абсолют».
0

aam.com.ua

Developer