Новини

8 квітня, відбулась онлайн-конференція на тему «Домедична допомога для цивільного населення в умовах бойових дій». Спікером виступила лікар-анестезіолог, інструкторка курсу з невідкладної допомоги UniSafe Тетяна Канчура.
В ході заходу, організованого Українською Асоціацією Лікарів Амбулаторної Медицини, були обговорені нагальні питання, що можуть врятувати життя під час воєнних дій. Учасники заходу дізнались про головні правила надання допомоги, про те, як слід правильно зупиняти кровотечу в залежності від знаходження рани, що робити у разі втрати свідомості, при опіках, судомах та багато іншого.

Тетяна Канчура зазначила, що з початком повномасштабної війни в Україні саме такі знання є надзвичайно цінними, бо вони можуть зберегти людське життя.
«Я вважаю, що кожна доросла людина має вміти надавати невідкладну допомогу. Особливо зараз, коли кількість травмованих та поранених сильно зросла. Тому такі тренінги треба проводити якомога частіше. Онлайн-формат, звісно, дуже зручний, але я б хотіла порадити всім учасникам нашого заходу приділити трохи часу для відточування отриманих знань. Так буде ефективніше»

– сказала вона.

Примітно, що участь у заході традиційно була безкоштовною
Конференція залишається доступна у записі, подивитись її можна за посиланням:

0

aam.com.ua

Developer