Новини

Колону автомобілів, в одному з яких їхав хлопчик з батьками, росіяни обстріляли з “Градів" на під’їзді до Запоріжжя.
До львівського “Охматдиту" доставили двох хлопчиків з Маріуполя, які отримали травми внаслідок обстрілів російських окупантів. Рятуючись від війни, сім’ї обох дітей евакуювалися до Запоріжжя на власних авто. Про це повідомили на Facebook-сторінці лікарні.
Колону автомобілів росіяни обстріляли з «Градів» вже на під’їзді до Запоріжжя. Бабуся дворічного Артемка пані Світлана каже, що окрім неї та внука, в автомобілі були дідусь, батьки хлопчика та його дядько. Усі, окрім жінки, отримали важкі поранення. Спершу їх госпіталізували до Запоріжжя, а згодом – до Львова. Вона згадує, як тоді її донька, мама Артема, йшла назустріч машинам, падала, непритомніла, дивилася їй в очі, кажучи, що це кінець.
Лікарі діагностували у хлопчика тотальне мінно-вибухове ураження тіла. Сьогодні його здоров’ю вже нічого не загрожує.
13-річний Іван поступив у тяжкому стані. У нього відкрита черепно-мозкова травма, відкрита травма грудної клітки, множинні мінно-вибухові ураження черевної порожнини, верхніх і нижніх кінцівок тощо. Він прибув з апаратами зовнішньої фіксації.
Зі слів медиків, йому провели низку обстежень, скорегували терапію. Зараз він у свідомості та самостійно їсть. Мама хлопчика пані Марія каже, що під час обстрілів син прощався зі життям, але вижив, бореться та мріє стати футболістом.
0

aam.com.ua

Developer