Новини

На початку тижня представники Української Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини передали чергову партію гуманітарної допомоги. Цього разу вантаж отримали представники дніпровського благодійного фонду «За майбутнє України». Вони ж, у свою чергу, скерують його туди, де в цьому є найбільша потреба.
Голова Української Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини Артем Сводковський зазначив, що цього разу була передана ще одна частина великої партії польської гуманітарної допомоги. У склад вантажу увійшли перев’язувальні матеріали та інші засоби, необхідні для надання допомоги хворим з проблемами опорно-рухового апарату.
«З початку війни нам вже вдалось допомогти жителям Харківщини, діткам з «Охмадиту», що на Київщині, та іншим медичним закладам, які цього потребували, у Енергодарі, Чугуєві та інших містах.
Про Асоціацію лікарів амбулаторної медицини дізналась від друзів з Києва, вони й познайомили нас з головою організації Артемом Сводковським. Дуже рада, що представники організації змогли надати нам таку необхідну допомогу.
Ми відсортуємо її та передамо туди, де вона найбільше стане у пригоді»
– сказала волонтер, керівник благодійного фонду «За майбутнє України» Олена Лучко.
Залучення гаманітарної допомоги здійснено за сприянням фонду Благодійної Організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ОСВІТА ТА ЗДОРОВ`Я УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»

 

0

aam.com.ua

Developer