Новини

В п’ятницю, 1 квітня, представники Української Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини передали волонтерам гуманітарну допомогу, що надійшла з Польщі.
Голова Української Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини Артем Сводковський зазначив, що вантаж складався з різноманітних товарів медичного призначення, а саме – перев’язочних матеріалів, гіпсових пов’язок, бандажів, серветок, марлі та іншого.
«Оскільки ми – найбільша лікарська організація України до нас часто звертаються закордонні організації з проханням виступити посередником в передачі гуманітарної допомоги всім, хто цього потребує.Ми з радістю приймаємо всі пропозиції. Також важливо зазначити, що ми намагаємось залучати допомогу, що буде корисна не лише військовим, але й цивільним. Сподіваємось на краще та докладаємо максимум зусиль для нашої спільної перемоги»
– сказав Артем Сводковський.
Представник волонтерської групи «Разом до перемоги» Наталія Макарова зазначила, що отримана партія допомоги буде направлена у місцевий військовий шпиталь, обласну клінічну лікарню ім. Мечникова, Новомосковську центральну районну лікарню та інші медичні заклади регіону.
«Ми звернулися до Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини за допомогою, і, на щастя, нам не відмовили. Ми дуже вдячні за надану підтримку і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, оскільки у Дніпрі та області потреба у гуманітарній допомозі є завжди. Саме ця партія буде відправлена»
– сказала вона.
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
Залучення гаманітарної допомоги здійснено за сприянням фонду Благодійної Організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ОСВІТА ТА ЗДОРОВ`Я УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
0

aam.com.ua

Developer