Новини


У Запоріжжі в обласній дитячій лікарні знаходиться чотири дитини, які отримали важкі травми внаслідок ворожих обстрілів. Ще двох сьогодні мають привезти з Бердянська.

“Впродовж останніх трьох днів до нас було госпіталізовано чотирьох дітей, троє з них – переселенці з Маріуполя. Вони виїхали з рідного міста, йшли у складі гуманітарної колони, яка була обстріляна ворожими військовими. Діти отримали тяжкі вогнепальні травми. Ще одна дівчина з Полог втратила ногу. Місто зараз в окупації, його обстріляли і дитина отримала вогнепальну травму з ампутацією”, – розповів директор КНП “Запорізька обласна дитяча лікарня” Юрій Борзенко.

Медики надають допомогу дітям цілодобово, родичі постраждалих від спілкування із ЗМІ відмовляються, лікарі говорять про постраждалих із сльозами на очах.

За словами Борзенка, всі лікарі та медичні сестри залишились в місті. Медики працюють і вдень, і вночі. Більше того, є комунікація із спеціалістами інших медичних установ.

Наразі всі четверо дітей прооперовані. Їхній стан медики оцінюють як важкий, але стабільний. 6-річний хлопчик, якого першим госпіталізували до лікарні, знаходиться з батьком у відділенні хірургії. Чоловік від спілкування із ЗМІ відмовляється. За словами медиків, коли дитину привезли до лікарні, то хлопчик сказав: “Я бачив, як у машині горить моя мама”.

“Хлопчику дуже важко. Сьогодні він благав тата “купити йому нову маму, добру маму, яка його поведе до школи”, – цитує дитину Борзенко.

В цей час на очах чоловіка з’явились сльози. Він не приховує, що дуже важко, коли бачиш цих дітей. Лікар також говорить, що з Полог до Запоріжжя привезли 15-річну дівчину з ампутованою ногою. Коли її вивозили з окупованого міста медики казали, що важко, але працювати треба.

ДЖЕРЕЛО

0

aam.com.ua

Developer