Новини


Як передає Укрінформ, про це інформує Офіс Генерального прокурора в Телеграм https://t.me/pgo_gov_ua/3314.

Унаслідок обстрілу с. Костянтинівка Миколаївського району Миколаївської області на території СТ “Південний Буг" зруйновано будинки, під завалами виявлено обгорілі тіла 3 осіб, серед яких 7-річна дитина.

Окрім того, внаслідок бомбардувань та обстрілів пошкоджено 548 закладів освіти, 72 з яких зруйновано повністю. Найбільше пошкоджено у Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Київській, Херсонській, Чернігівській областях та в місті Києві. Також зазнали руйнувань понад 40 закладів для дітей, серед яких лікувальні, школи мистецтв, спортивні об’єкти, бібліотеки.

“Станом на ранок 22 березня 2022 року загинуло 117 дітей, понад 155 поранено. Найбільше постраждало дітей у Київській – 58, Харківській – 40, Чернігівській – 31, Донецькій – 30, Миколаївський – 24, місті Києві – 16, Житомирській – 15, Херсонській – 15 і Сумській – 14 областях”, про це інформує Офіс Генерального прокурора. В ОГП зазначили, що на Харківщині російський танк розстріляв авто, де перебувала сім’я з двома дітьми. Родина кричала, що вони цивільні, махали білим прапором, але марно. Батьки та 9-річна дівчинка загинули, 17-річний хлопець отримав поранення.

ДЖЕРЕЛО

0

aam.com.ua

Developer