Новини

У разі збереження в Україні тенденції на стрімке зростання кількості інфікованих на COVID-19, необхідним є повернення до жорстких карантинних заходів. Посилення карантину будуть запроваджені у разі, якщо суворіший нагляд за  дотриманням карантину не виявиться ефективним. Таку заяву 19 червня зробив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час брифінгу за підсумками засідання Уряду.

“Нинішні рекомендації МОЗ не передбачають такого жорсткого карантину, який у нас був два місяці тому. Але якщо їх дотримуватися, в нас не буде такого рівня захворюваності. Інакше, в подальшому, це може призвести до запровадження жорсткого карантину в певних регіонах, у рамках адаптивного карантину. Уже з наступного тижня буде посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів” , – заявив Максим Степанов.

Очільник МОЗ також наголосив на необхідності  посилення контролю за дотриманням карантину та притягнення його порушників до відповідальності. Зокрема, для цього мають залучатися сили Національної поліції та Держпродспоживслужби, які перевіряють роботу закладів і поведінку людей у громадських місцях. «Якщо ви громадському місці не користуєтеся маскою, то вам загрожує штраф у 17 тис. грн. Якщо ви – власник закладу, у кому порушуються правила карантину – вам загрожує штраф від 170 до 340 тис. грн», – підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, що в Україні останній тиждень спостерігається суттєве збільшення кількості захворювань. Кількість інфікованих на COVID-19 за добу зросла з 300-400 осіб до понад 900. 19 червня було зафіксовано черговий антирекорд – за добу на коронавірусну інфекцію захворіла 921 людина.

0

aam.com.ua

Developer