Новини

Sample Text

Сонячний сезон уже можна вважати відкритим. Розповідаємо, на що звертати увагу при виборі сонцезахисного засобу, та з’ясовуємо, як його правильно використовувати.

Вплив ультрафіолету на шкіру має накопичувальний характер. Серед довгострокових наслідків – ризик розвитку меланоми та передчасне старіння шкіри.

Світла шкіра найбільше схильна до опіків, тому особливо вразливі до сонця люди першого та другого фототипу за шкалою Фітцпатріка. Утім, темніший колір – не привід нехтувати фотозахистом. Шкіра може не реагувати на сонце почервонінням, але зазнавати пошкоджень на глибших рівнях.

Щоб запобігти опікам і фотостарінню, захищатись від сонця потрібно всім. Та особливо обережними треба бути людям із деякими формами псоріазу та акне, гіперпігментацією, розацеа, а також із післяопераційними шрамами та великою кількістю невусів (родимок).

Перебувати на сонці без захисту не можна після салонного та домашнього догляду з AHA-, BHA- та PHA-кислотами, ретинолом і його похідними, а також у період прийому препаратів-фотосенсибілізаторів. Річ у тім, що за таких умов шкіра стає більш чутливою до UV-випромінювання.

Джерело -Таїсія Куденко

0

aam.com.ua

Developer